1zreri2ztcbgolsd2bow

Twoja Marka Online

Indywidualny audyt Twojego bloga lub biznesu online

Stworzenie i rozwój odnoszącej sukcesy marki online nie jest proste, szczególnie gdy się dopiero zaczyna!

Skorzystaj z możliwości oceny Twoich obecnych działań, propozycji rozwoju Twoich miejsc w sieci i odpowiedzi na nurtujące Cię pytania!=> Od ponad 6 lat prowadzę własną działalność gospodarczą, która z powodzeniem działała w kilku branżach

=> Prowadziłam agencję social media realizującą kampanie dla znanych marek polskich i zagranicznych - mam więc doświadczenie w planowaniu kampanii reklamowych dla różnych gałęzi biznesu

=> Od dwóch lat pracuję jako coach, a to pozwala mi na taką pracę z osobą korzystającą z moich usług, w którym rozwijamy Twój pomysł na siebie, biznes i życie, a nie mój! Oznacza to, że nie narzucę Ci do wykonania działań, z jakimi nie będziesz czuła się komfortowo (i w efekcie nic nie zyskasz na audycie)!

=> Prowadząc obecny biznes mam cały czas nowych Klientów, nawet wtedy gdy nie sprzedaję aktywnie moich usług! Pokaże Ci, jak Ty możesz to zrobić!

=> Mam doświadczenie we wspieraniu rozwijających się biznesów w postaci związanych z tym tematem ponad 170 godzinach sesji coachingowych i spotkań konsultacyjnych!


Kim jestem?


Ewelina Mierzwińska
Ewelina Mierzwińska

Z wykształcenia jestem prawnikiem oraz certyfikowanym coachem, z zamiłowania pasjonatką słowa pisanego i wszelkich form rozwoju osobistego.

Od 6 lat prowadzę własną działalność, którą założyłam jeszcze w trakcie studiów. Prowadziłam agencję social media tworzącą ogólnopolskie kampanie dla polskich i zagranicznych marek.
Obecnie wykorzystuję wiedzę i doświadczenie dzięki temu zdobyte do wspierania innych w rozwoju własnych możliwości, budowaniu wizerunku online i tworzeniu własnych biznesów.

Pomagam w rozwijaniu umiejętności interpersonalnych, osobistych i skutecznym stosowaniu metod oraz narzędzi sprzyjających rozwojowi życia zawodowego i biznesowego oraz łączenia go z satysfakcjonującym życiem osobistym.

Robię to poprzez teksty i materiały blogowe, webinary, programy rozwojowe, sesje coachingowe i doradcze oraz kursy online.

Moim głównym zadaniem jest inspirowanie innych do wprowadzania zmian w swoim życiu.
Bo zmiany są dobre! :)


Więcej o mnie możesz przeczytać tutaj.=> Wykupujesz zestaw wsparcia konsultacyjnego w rozwoju Twojego biznesu online (AUDYT Twojego bloga lub biznesu)

=> Otrzymujesz ode mnie maila z dokumentami do wypełnienia

=> Odsyłasz wypełnione dokumenty wraz z wszelkimi pytaniami dotyczącymi Twoich działań online! Możesz opisać swój pomysł na biznes, webinar, szkolenie, kurs, warsztat, plan kampanii reklamowej - cokolwiek, co chciałabyś udoskonalić i w sprawie czego potrzebujesz wsparcia!

=> W przeciągu 7 dni roboczych od otrzymania od Ciebie wiadomości przesyłam do Ciebie dokument zawierający opinię na temat Twoich obecnych działań, propozycje zmian do wprowadzenia w pierwszej kolejności oraz tych, które będą odpowiednie w miarę rozwoju Twojego miejsca w sieci.

=> Do każdego z proponowanych do wdrożenia działań otrzymujesz moją instrukcję krok po kroku, jak dany element wykonać (np. przeprowadzenie webinaru)


...i wiele, wiele więcej w zależności od tego, w czym będziesz potrzebować mojego wsparcia!

Jak się ze mną pracuje? Przeczytaj opinie:

"Miałam przyjemność uczestniczyć w grupowych spotkaniach online o tematyce biznesowej, w których uczestniczyła Ewelina. Ogromnym atutem takich spotkań jest to, że mamy możliwość omówienia nurtujących nas zagadnień z kilkoma osobami, które patrzą na daną sprawę z dystansu. Ewelina, jak osoba z bardzo dużym doświadczeniem w prowadzeniu biznesu, chętnie dzieliła się swoją wiedzą i bardzo trafnymi spostrzeżeniami. Dodatkowo, wykorzystując swoje umiejętności coachingowe, pomagała uczestnikom spotkania wsłuchać się w swoje potrzeby, doprecyzować cel i odnaleźć motywację do działania. "

- Agnieszka Świetlik, Lifemanagerka.pl

"Już podczas przygotowywania się do spotkania, odpowiadając na pytania przysłane przez Ewelinę, czułam, że ta rozmowa przyniesie mi dużo dobrego na poziomie logistycznym - pytania pomagają ułożyć pewne sprawy w głowie, a odpowiedzi zmuszają do konkretów. Nie spodziewałam się jednak, że nasza rozmowa da mi też tak duży zastrzyk wiary w siebie i motywację do działania. Fakt, że podczas naszego spotkania Ewelina tylko zadawała pytania sprawił, że wnioski, do których doszłam, moje odpowiedzi i refleksje były naprawdę moje i wynikały z tego co chcę osiągnąć. Jasny cel, umiejscowiony w konkretnym punkcie jest dla mnie ogromną motywacją, a zastrzyk energii jaki towarzyszy mi od naszego spotkania sprawia, że z chęcią biorę się do pracy i czekam na kolejną rozmowę!"

- Kasia Mistacoglu, Worqshop.pl

"Spotkania z Ewelina byly niesamowitym przezyciem. Ewelina poprzez wnikliwe sluchanie o problemach, skupianie sie na najwazniejszych aspektach i zadawanie interesujacych pytan, potrafi doprowadzic do tego, ze znajdujesz w sobie rozwiazania problemow, ktore wydawaly sie nie do ogarniecia. Po kilku spotkaniach mialam spory zestaw narzedzi do tego, aby radzic sobie w roznych sytuacjach. Podczas sesji poruszylysmy nastepujace tematy: planowanie dnia, komunikacja, radzenie sobie ze stresem, nauka jezykow obcych. Podsumowywujac, bardzo dziekuje za duzo pozytywnych emocji, ktore pojawily sie po naszych spotkaniach!"

- Mila Szołkowska, MilaSzolkowska.com


Masz więcej pytań? Napisz do mnie:


hej@ewelinamierzwinska.pl