3gicdsgusiovflnhwi2c klawiaturadlonie

Lista Mailingowa - Podstawy

6 modułów do zbudowania własnego newslettera i poprawienia jego jakości!

Zbiór metod i najlepszych praktyk, po wcieleniu których zbudujesz wysokiej jakości grupę odbiorców Twoich treści!


Start: Tuż po dołączeniu!


Kim jestem?


Ewelina Mierzwińska
Ewelina Mierzwińska

Z wykształcenia jestem prawnikiem oraz certyfikowanym coachem, z zamiłowania pasjonatką słowa pisanego i wszelkich form rozwoju osobistego. Prywatnie spełniam się w życiu rodzinnym z córeczką i mężem.

Od 7 lat prowadzę własną działalność, którą założyłam jeszcze w trakcie studiów. Prowadziłam agencję social media tworzącą ogólnopolskie kampanie dla polskich i zagranicznych marek.
Obecnie wykorzystuję wiedzę i doświadczenie dzięki temu zdobyte do wspierania innych w rozwoju własnych możliwości, budowaniu wizerunku online i tworzeniu własnych biznesów.

Pomagam w rozwijaniu umiejętności interpersonalnych, osobistych i skutecznym stosowaniu metod oraz narzędzi sprzyjających rozwojowi życia zawodowego i biznesowego oraz łączenia go z satysfakcjonującym życiem osobistym.

Robię to poprzez teksty i materiały blogowe, webinary, programy rozwojowe, sesje coachingowe i doradcze oraz kursy online.

Moim głównym zadaniem jest inspirowanie innych do wprowadzania zmian w swoim życiu.
Bo zmiany są dobre! :)


Więcej o mnie możesz przeczytać tutaj.


Zawartość kursuUWAGA! Ten kurs możesz otrzymać bez dodatkowych opłat przy zakupie kursu

Profesjonalna Lista Mailingowa

Zobacz ofertę!


 

Dostęp do kursu otrzymujesz na zawsze, będziesz więc mógł zrealizować modułu kursu w dowolnym, dogodnym dla Ciebie momencie.

Dodatkowym bonusem jest dostęp do webinaru, który odbył się w trakcie trwania pierwszej edycji kursu.

Jest on podsumowaniem udostępnionej wiedzy wraz z możliwością zadania pytania na tematy związane z budowanie listy mailingowej.